"Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to aby znaleźć zdrowie." A. Still


Sprawdź lub napisz opinie o nas na Facebook-u – TUTAJ oraz portalu ZnanyLekarz.pl – TUTAJ

 


Sprawdź lub napisz opinie o nas na naszej stronie internetowej – poniżej

foo Overall rating: 4.7 out of 5 based on 17 reviews.

Zobacz wszystkie opinie

Polecam!

★★★★★
5 5 1
Mam 74 lata. Do pana Marcina trafiłam w sytuacji kiedy ból utrudniał każdy krok i wydawało się, że nie ma już ratunku. Nie poradziło ani sanatorium, ani neurolog, ani zabiegi przepisane przez specjalistę rehabilitacji. Po pierwszej wizycie, nie mogłam uwierzyć, ze ból ustąpił. Pan Marcin to chyba cudotwórca, a przy tym niezwykle ciepły, miły i kontaktowy człowiek. Szczerze polecam!

POLECAM !!!

★★★★★
5 5 1
Moja kolejna pozytywna opinia. Tym razem dotycząca kolana, z którego problemem borykałem się od 20 lat. Niesamowite, po 1 wizycie wszystkie dolegliwości ustąpiły. Czary i magia po prostu, jestem pod wielkim wrażeniem! Będę polecał wszystkim znajomym. Pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego!

POLECAM !!

★★★★★
5 5 1
Ponad rok temu na zawodach doznałam kontuzji kolana. Umówiłam się na wizytę w Augustowie. Po wizycie u P Grzegorza wyszłam pełna informacji na temat co mi dolega,oczywiście bez bólu i gotowa na dalsze uprawianie sportu. Za jakieś pół roku ból powrócił i zdecydowałam się zrobić rezonans. Byłam z wynikiem u kilku ortopedów, którzy przepisywali mi jedynie tabletki na stawy i nie potrafili podjąć się leczenia. Udało mi się ponownie dostać na wizytę do P Grzegorza. Wczoraj miałam wizytę. Ponownie wyszłam bez bólu i przede wszystkim z wiedzą co mi konkretnie dolega. Ponownie mogę powrócić do sportu. Bardzo przyjazna atmosfera. Profesjonalizm, ogromna wiedza i pasja P Grzegorza. Polecam wizytę w Centrum Rehabilitacyjnym. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

Imię
Email
Tytuł
Ocena
Tekst