"Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to aby znaleźć zdrowie." A. Still


Sprawdź lub napisz opinie o nas na Facebook-u – TUTAJ oraz portalu ZnanyLekarz.pl – TUTAJ

 


Sprawdź lub napisz opinie o nas na naszej stronie internetowej – poniżej

foo Overall rating: 4.7 out of 5 based on 16 reviews.

Zobacz wszystkie opinie

POLECAM !!!

★★★★★
5 5 1
Moja kolejna pozytywna opinia. Tym razem dotycząca kolana, z którego problemem borykałem się od 20 lat. Niesamowite, po 1 wizycie wszystkie dolegliwości ustąpiły. Czary i magia po prostu, jestem pod wielkim wrażeniem! Będę polecał wszystkim znajomym. Pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego!

POLECAM !!

★★★★★
5 5 1
Ponad rok temu na zawodach doznałam kontuzji kolana. Umówiłam się na wizytę w Augustowie. Po wizycie u P Grzegorza wyszłam pełna informacji na temat co mi dolega,oczywiście bez bólu i gotowa na dalsze uprawianie sportu. Za jakieś pół roku ból powrócił i zdecydowałam się zrobić rezonans. Byłam z wynikiem u kilku ortopedów, którzy przepisywali mi jedynie tabletki na stawy i nie potrafili podjąć się leczenia. Udało mi się ponownie dostać na wizytę do P Grzegorza. Wczoraj miałam wizytę. Ponownie wyszłam bez bólu i przede wszystkim z wiedzą co mi konkretnie dolega. Ponownie mogę powrócić do sportu. Bardzo przyjazna atmosfera. Profesjonalizm, ogromna wiedza i pasja P Grzegorza. Polecam wizytę w Centrum Rehabilitacyjnym. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

Polecam !!!

★★★★★
5 5 1
Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i uwolnił od kilku innych kontuzji oraz Pani Natalii, z którą można miło pogadać i która podnosi na duchu swoim dobrym humorem i pozytywną energią:)

Imię
Email
Tytuł
Ocena
Tekst