"Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to aby znaleźć zdrowie." A. Still


foo Overall rating: 4.7 out of 5 based on 16 reviews.

<< Powrót

POLECAM !!!

★★★★★
5 5 1
Moja kolejna pozytywna opinia. Tym razem dotycząca kolana, z którego problemem borykałem się od 20 lat. Niesamowite, po 1 wizycie wszystkie dolegliwości ustąpiły. Czary i magia po prostu, jestem pod wielkim wrażeniem! Będę polecał wszystkim znajomym. Pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego!

POLECAM !!

★★★★★
5 5 1
Ponad rok temu na zawodach doznałam kontuzji kolana. Umówiłam się na wizytę w Augustowie. Po wizycie u P Grzegorza wyszłam pełna informacji na temat co mi dolega,oczywiście bez bólu i gotowa na dalsze uprawianie sportu. Za jakieś pół roku ból powrócił i zdecydowałam się zrobić rezonans. Byłam z wynikiem u kilku ortopedów, którzy przepisywali mi jedynie tabletki na stawy i nie potrafili podjąć się leczenia. Udało mi się ponownie dostać na wizytę do P Grzegorza. Wczoraj miałam wizytę. Ponownie wyszłam bez bólu i przede wszystkim z wiedzą co mi konkretnie dolega. Ponownie mogę powrócić do sportu. Bardzo przyjazna atmosfera. Profesjonalizm, ogromna wiedza i pasja P Grzegorza. Polecam wizytę w Centrum Rehabilitacyjnym. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

Polecam !!!

★★★★★
5 5 1
Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i uwolnił od kilku innych kontuzji oraz Pani Natalii, z którą można miło pogadać i która podnosi na duchu swoim dobrym humorem i pozytywną energią:)

Mateusz Dąbrowski :)

★★★★★
5 5 1
Jestem z mężem na początku naszej drogi do uzdrowienia ale już dzisiaj możemy zdecydowanie polecić wspaniałego Mateusza. Po pierwszej wizycie czujemy się jak nowo narodzeni. Najlepszy i najbardziej profesjonalny fachowiec z jakim mieliśmy do czynienia! OGROMNA wiedza,umiejętności i empatia w stosunku do pacjenta! Wysłucha i pomoże! Psycholog i terapeuta w jednej osobie! polecamy z całą odpowiedzialnością!

Mateusz Dąbrowski :)

★★★★★
5 5 1
Jestem z mężem na początku naszej drogi do uzdrowienia ale już dzisiaj możemy zdecydowanie polecić wspaniałego Mateusza. Po pierwszej wizycie czujemy się jak nowo narodzeni. Najlepszy i najbardziej profesjonalny fachowiec z jakim mieliśmy do czynienia! OGROMNA wiedza,umiejętności i empatia w stosunku do pacjenta! Wysłucha i pomoże! Psycholog i terapeuta w jednej osobie! polecamy z całą odpowiedzialnością!

opinia ♡

★★★★★
5 5 1
Jest w nich mega perfekcyja! Są wspaniałymi fizjoterapeutami i nie podlegają żadnym prawom , jak "dzieło sztuki"!! Jakiegokolwiek mięśnia, ścięgna, narządu dotkną zaczyna działać idealnie. Pomagają, aby można było poświęcać się pasji!!

Profesjonalista

★★★★★
5 5 1
Serdecznie polecam. Ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta sprawia ze to najlepsze miejsce na Rehabilitacyjnej mapie Olsztyna a nawet północnej Polski. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc !!!

Ważne miejsce na mapie :)

★★★★★
5 5 1
Żadne słowa nie wyrażą tego jak jesteśmy z mężem wdzięczni, że na naszej drodze życia pojawił się Pan Grzegorz. Wyleczył ciała i zadbał o dusze! POLECAMY wszystkim cierpiącym. W gabinecie pozytywne wibracje. Dziękujemy i do zobaczenia :D

Podziekowania

★★★★★
5 5 1
Gorące podziękowania dla profesjonalnego, fachowego i oddanego w pełni pacjentowi Pana mgr Grzegorza Lemiesza. Prowadzona przez niego terapia poprawiła mój stan zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Gorąco polecam innym. Strzał w dziesiątkę - GRATULACJE. Osobiście jeszcze raz dziękuję.

Podziekowania

★★★★★
5 5 1
Serdeczne podziękowania dla Pana mgr Grzegorza Lemiesza prowadzącego Centrum Rehabilitacji Holistycznej w Olsztynie za fachowo prowadzoną terapię rehabilitacyjną. Pragę również podziękować pracownikom centrum. Polecam wszystkim, którzy maja kłopoty ze zdrowiem, aby korzystali z centrum Pana Lemiesza, zwłaszcza, że jest tu energetyczna atmosfera, a przede wszystkim przystępne ceny za zabiegi.

Brązowy Medalista Mistrzostw Europy

★★★★★
5 5 1
Z Centrum Rehabilitacji Holistycznej współpracuję od pół roku, trafiłem do Grzegorza Lemiesza w listopadzie, kiedy zacząłem przygotowania do Mistrzostw Polski w Kulturystyce przypadających w maju 2015. Mój problem polegał na tym, że straciłem czucie w prawym ramieniu i nie mogłem normalnie trenować. Już po pierwszej wizycie Grzegorz wykrył przyczynę kontuzji i skutecznie odblokował mi uciśnięte nerwy. Po kolejnych kilku wizytach udrożnił mi cały system krwionośny przez co przepływ krwi w całym organizmie był jednakowy i nie zaburzony. Ustąpił ból głowy związany z nadciśnieniem, co było następstwem uciśnięcia jednej z żył w okolicach szyi. Wspólnie ustaliliśmy, których ćwiczeń nie powinienem wykonywać oraz ułożył mi ćwiczenia rehabilitacyjne usprawniające moje ciało. Obecnie raz w tygodniu jestem na wizycie kontrolnej u Grześka, który po każdym ciężkim tygodniu treningów doprowadza mój układ nerwowy i mięśnie do harmonii. Jednocześnie w tym samym czasie podjąłem współpracę z drugim specjalistą z Centrum Rehabilitacji Holistycznej, Kamilem Iwańczykiem, który pracuje ze mną powięziowo. Rozluźnia to bardzo moje spięte po treningu mięśnie, które są bardziej elastyczne, mniej podatne na kontuzje. Szybciej się regenerują co w konsekwencji powoduje wyraźne oddzielenie bruzd pomiędzy mięśniami. Mięśnie nie są opuchnięte, trzymają mniej wody i wyglądają zdecydowanie lepiej. Obecnie nie wyobrażam sobie ciężkich treningów bez takich zabiegów takich profesjonalistów jakimi są specjaliści Centrum Rehabilitacji Holistycznej Grześka Lemiesza. Współpracują oni m.in. z kadrą Polski rugbistów, kulturystami, zawodnikami Cross Fitu. Pomagają oczywiście również zwykłym ludziom w ich kontuzjach i dolegliwościach. Na co dzień jestem również trenerem personalnym wspólnie z Piotrem Martyniukiem trenujemy i odchudzamy ludzi i każdemu z klientów doradzamy taki rodzaj odnowy biologicznej i rehabilitacji, który jest nieodłączną częścią szeroko pojętego treningu. Szczerze i serdecznie polecam każdemu Centrum Rehabilitacji Holistycznej, pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa.

Super

★★★★★
5 5 1
Gorąco polecam zespół Centrum Rehabilitacji Holistycznej. Specjaliści na wysokim poziomie.

warto

★☆☆☆☆
1 5 1
Empatyczność, wrażliwość i wirtuozja- to Pan Grzegorz , profesjonalista i akrobata w jednym szczerze polecam

Te ręce czynią cuda

★★★★★
5 5 1
Grzegorz to nieziemskie umiejętności. Potrafi wyleczyć każdy bol jaki pojawi sie w moim ciele. Ogromna wiedza, zaangażowanie w każdego pacjenta oraz pasja czynią go najlepszym rehabilitantem jak może sie trafić na drodze każdego potrzebującego człowieka.

Dziękuję :)

★★★★★
5 5 1
dziękuję za : - wiedzę, umiejętności,empatię, ....poczucie humoru (to też stawia na nogi:) - za to że oddycham, - nie biorę tabletek, - nie boli. szczerze polecam wizytę w Centrum, pozdrawiam serdecznie Kasiu i Panie Grzegorzu Magda(szynka:)

Polecam :)

★★★★★
5 5 1
To Zespół Wspaniałych Młodych Profesjonalistów z pasją, dzięki którym, po rozległym urazie kolana w pełni odzyskałam sprawność bez operacji. Dziękuję bardzo !!! :-)

<< Powrót