Skip to content

KONTAKT Z NAMI

Umów się na wizytę w wygodny dla Ciebie sposób.

Gdzie się znajdujemy?

Nasze centrum mieści się przy ul. Towarowej 9F w Olsztynie, w biurowcu Agroma na I piętrze. Na miejscu dostępny jest parking dla klientów.

Obowiązek informacyjny RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Rehabilitacji Reharmonia NIP: PL7451822127 z siedzibą ul. Piłsudskiego 1/24, 12-100 Szczytno. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi fizjoterapeutycznej wykonanej przez Centrum Rehabilitacji Reharmonia.

  1. Przedstawicielem Administratora jest Kamil Iwańczyk e-mail: kontakt.reharmonia@gmail.com
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu komunikacji korzystania z usług Centrum Rehabilitacji Reharmonia oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dotyczących planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności Centrum Rehabilitacji Reharmonia na podstawie art.7 ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO.
  3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 20 lat.
  4. Podanie danych jest dobrowolne. Brak podania danych uniemożliwia umówienie na wizytę.
  5. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.