Skip to content

monika kozłowska

Psycholożka, nauczycielka MBSR MBCL, Providerka TRE

Monika Kozłowska jest psycholożką, nauczycielką Mindfullnes oraz terapeutką metody TRE. W Reharmonii jest mostem pomiędzy psychoterapią, a fizjoterapią. Wspomaga proces powrotu do pełni zdrowia naszych pacjentów poprzez techniki i metody redukujące stres, ból oraz pozwalające wyzwolić się z wcześniejszych traum i problemów. Jej bogate doświadczenie zawodowe oraz życiowe, wraz z ciepłą osobowością, tworzą obraz osoby, której nie sposób nie zaufać.

Jestem psychologiem, a tytuł magistra uzyskałam na SWPS w Warszawie, na kierunku — Psychologia kliniczna. Po studiach moją ścieżką rozwoju była medytacja i uważność, co doprowadziło mnie do uzyskania certyfikatu nauczyciela MBSR (Mindfulness-Based stress
Reduction), czyli redukcji stresu na bazie uważności.

Certyfikat przyznano mi przez The Institute for Mindfulness Based Approaches i Polski Instytut Mindfulness.

Posiadam również certyfikat nauczyciela MBCL (Mindfulness-Based Compassionate Living), czyli życie pełne współczucia w oparciu o uważność, zdobyty na szkoleniu prowadzonym przez: Erika van den Brink i Fritsa Koster oraz Polski Instytut Mindfulness.

Jestem ponadto certyfikowanym zaawansowanym providerem TRE® (Trauma Releasing Exercises) – metody polegającej na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń, wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od stresu i traumy.

Od września 2021r jestem w procesie szkolenia Somathic Experiencing (SE) to skuteczna psychofizjologiczna metoda leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu.

Od sierpnia 2021r pracuję jako psycholog w olsztyńskim centrum zdrowia psychicznego AKSON.

Prowadzę tu blok zajęć pracy z ciałem w oparciu o techniki MBSR, MBCL i TRE.

Obecnie edukuje się w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.
Dbając o wysoką jakość wykonywanej pracy, poddaję się stałej superwizji oraz uczestniczę w wielu
szkoleniach, konferencjach, warsztatach i odosobnieniach.