Skip to content

Zespół reharmonii

Poznaj nasz olsztyński Zespół

Krzysztof Buk

Fizjoterapeuta

Magdalena Fiertek

Fizjoterapeutka

Kamil Iwańczyk

Fizjoterapeuta / Trener

Monika Kozłowska

Psycholożka

Grzegorz Lemiesz

Fizjoterapeuta

Aleksandra Mońko

Recepcjonistka

Magdalena Rapczyńska

Menadżerka

Emilia Wiśniewska

Fizjoterapeutka

Arkadiusz Żukowski

Fizjoterapeuta / Trener

NASZA MISJA

Reharmonia to zespół doświadczonych fizjoterapeutów z Olsztyna. Powstała, by nieść pomoc zdrowotną: fizjoterapeutyczną, treningową i psychologiczną, z zachowaniem przyjaznej atmosfery, która wspiera proces powrotu do pełnej sprawności. W tej atmosferze chcemy, by pacjenci zostali dostrzeżeni, uzyskali pomoc i wsparcie, by wrócili do harmonii.

Zdajemy sobie sprawę, że na pacjenta nie ma się czasu.

Wiemy o tym, że pacjenci traktowani są taśmowo i trudno o zaangażowanie medyków.

My mamy doświadczony zespół fizjoterapeutów. czas. Mamy chęć. Mamy też wiedzę i doświadczenie. 

Szczególnie bliskie nam jest holistyczne podejście do zdrowia, które oznacza dla nas to, że na naszych pacjentów nie patrzymy jak na wycinek czy chorobę, ale na całość, która jest więcej niż tylko sumą składowych elementów. Tego typu podejście ściśle związane jest dla nas z współpracą z wieloma specjalistami – psychologami, lekarzami, dietetykami i współprace te mocno zacieśniamy, by pacjent mógł uzyskać pomoc dokładnie tam, gdzie jej potrzebuje.

Czym jest Reharmonia?

Słowo Reharmonia składa się z dwóch słów: z przedrostka RE oznaczającego “znów”, “powtórnie” oraz rzeczownika “Harmonia” oznaczającego ład, równowagę i zgodność, a w muzyce oznacza naukę o budowie i łączeniu akordów, które tworzą piosenki.