"Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to aby znaleźć zdrowie." A. Still


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści NIP: PL8461568027 z siedzibą Towarowa 9 F lok 28, 10-416 Olsztyn. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi fizjoterapeutycznej wykonanej przez Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści.

  1. Przedstawicielem Administratora jest Grzegorz Lemiesz e-mail: grzegorz.lemiesz@gmail.com
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu komunikacji korzystania z usług Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści oraz na otrzymywanie za pośrednictwem telefonii komórkowej i poczty elektronicznej informacji dotyczących planowanych wizyt, jak również informacji o medycznej działalności Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści na podstawie art.7 ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. tzw. RODO.
  3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 20 lat.
  4. Podanie danych jest dobrowolne. Brak podania danych uniemożliwia umówienie na wizytę.
  5. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Do góry