"Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to aby znaleźć zdrowie." A. Still

Partnerzy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

„Pomaganie jest dziecinnie proste.”

www.wosp.org.pl

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder

Przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa prowadzące sieć 40 sklepów na terenie Północnej Polski.

www.agroma.olsztyn.pl

Zoltan Sport

Profesjonalny sprzęt do sportów walki, podnoszenia ciężarów, siatkówki, biegania oraz innych dyscyplin sportu. Wyposaża drużyny różnych dyscyplin sportowych (kadra narodowa, ekstraklasa). Dodatkowo od niedawna zajmująca się wyposażeniem w sprzęt ortopedyczny( ortezy, opaski itp) firmy amerykańskiej Shock Doctor oraz Rehband.

www.zoltansport.pl

Fryzjerstwo Szczepańscy

Salon Fryzur Szczepańscy. Tniemy z pasją już ponad 20 lat… Wydobywając z włosów pełnię piękna. Zatrudniamy stylistów-pasjonatów dla których wykonywana praca nie jest tylko obowiązkiem – lecz stanowi też pasję ich życia. Każda niepowtarzalna powstała u nas fryzura jest wynikiem włożonego serca i stanowi małe dzieło sztuki.
www.fryzjerstwoszczepanscy.pl

Żuri Football

Głównym celem naszej akademii jest rozpowszechnianie sportu, a w szczególności piłki nożnej u dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zajęcia treningowe prowadzą wykwalifikowani specjaliści doskonale znający specyfikę pracy z dziećmi. Dbamy zarówno o rozwój sportowy jak i emocjonalny naszych małych piłkarzy. Prowadzimy treningi w myśl zasady edukacja przez sport oraz nauka przez zabawę, która sprawia wiele radości i wywołuje uśmiech na twarzy. Uczymy dzieci zasad Fair Play w sporcie jak i życiu codziennym. Wyznajemy maksymę: Nie liczy się wynik liczy się zabawa.
www.zurifootball.pl

JO-GO wypożyczalnia szyn CPM

Jesteśmy firmą, która ma na celu wspomaganie rehabilitacji stawów kolanowych i biodrowych osób po urazach lub zabiegach operacyjnych. Zajmujemy się wypożyczaniem zmotoryzowanych szyn ruchowych CPM. W naszej ofercie posiadamy szyny marki Optiflex oraz Artromot.

www.jo-go.pl

Studio Haftu Komputerowego – Jarosław Rogoziński

Szukasz pomysłu na ozdobienie swojej odzieży? Czy chcesz aby logo Twojej firmy zdobiło koszulkę, polar lub inną część garderoby? Chciałbyś podarować bliskiej osobie oryginalny prezent? Studio Haftu Komputerowego realizuje Twoją wyobraźnię!!!

www.facebook.com/haftbiskupiec

mgr Leszek Tajchman

Dyplomowany holistyczny terapeuta manualny, specjalista metody mięśniowo-powięziowej wg.Myersa
tel. 602 185 850

email: leszek.tajchman@op.pl

Gabinet: ul. Szosa Chełmińska 84/86 , Toruń

www.leszek-tajchman.pl

Do góry