"Każdy może znaleźć chorobę, chodzi o to aby znaleźć zdrowie." A. Still


foo
4,7 rating based on 12 345 ratings
Overall rating: 4.7 out of 5 based on 18 reviews.

<< Powrót

Polecam :)

★★★★★
To Zespół Wspaniałych Młodych Profesjonalistów z pasją, dzięki którym, po rozległym urazie kolana w pełni odzyskałam sprawność bez operacji. Dziękuję bardzo !!! :-)
- Iwona

Dziękuję :)

★★★★★
dziękuję za : - wiedzę, umiejętności,empatię, ....poczucie humoru (to też stawia na nogi:) - za to że oddycham, - nie biorę tabletek, - nie boli. szczerze polecam wizytę w Centrum, pozdrawiam serdecznie Kasiu i Panie Grzegorzu Magda(szynka:)
- Magdalena

Te ręce czynią cuda

★★★★★
Grzegorz to nieziemskie umiejętności. Potrafi wyleczyć każdy bol jaki pojawi sie w moim ciele. Ogromna wiedza, zaangażowanie w każdego pacjenta oraz pasja czynią go najlepszym rehabilitantem jak może sie trafić na drodze każdego potrzebującego człowieka.
- Kasia

warto

★☆☆☆☆
Empatyczność, wrażliwość i wirtuozja- to Pan Grzegorz , profesjonalista i akrobata w jednym szczerze polecam
- Edyta

Super

★★★★★
Gorąco polecam zespół Centrum Rehabilitacji Holistycznej. Specjaliści na wysokim poziomie.
- Agnieszka

Brązowy Medalista Mistrzostw Europy

★★★★★
Z Centrum Rehabilitacji Holistycznej współpracuję od pół roku, trafiłem do Grzegorza Lemiesza w listopadzie, kiedy zacząłem przygotowania do Mistrzostw Polski w Kulturystyce przypadających w maju 2015. Mój problem polegał na tym, że straciłem czucie w prawym ramieniu i nie mogłem normalnie trenować. Już po pierwszej wizycie Grzegorz wykrył przyczynę kontuzji i skutecznie odblokował mi uciśnięte nerwy. Po kolejnych kilku wizytach udrożnił mi cały system krwionośny przez co przepływ krwi w całym organizmie był jednakowy i nie zaburzony. Ustąpił ból głowy związany z nadciśnieniem, co było następstwem uciśnięcia jednej z żył w okolicach szyi. Wspólnie ustaliliśmy, których ćwiczeń nie powinienem wykonywać oraz ułożył mi ćwiczenia rehabilitacyjne usprawniające moje ciało. Obecnie raz w tygodniu jestem na wizycie kontrolnej u Grześka, który po każdym ciężkim tygodniu treningów doprowadza mój układ nerwowy i mięśnie do harmonii. Jednocześnie w tym samym czasie podjąłem współpracę z drugim specjalistą z Centrum Rehabilitacji Holistycznej, Kamilem Iwańczykiem, który pracuje ze mną powięziowo. Rozluźnia to bardzo moje spięte po treningu mięśnie, które są bardziej elastyczne, mniej podatne na kontuzje. Szybciej się regenerują co w konsekwencji powoduje wyraźne oddzielenie bruzd pomiędzy mięśniami. Mięśnie nie są opuchnięte, trzymają mniej wody i wyglądają zdecydowanie lepiej. Obecnie nie wyobrażam sobie ciężkich treningów bez takich zabiegów takich profesjonalistów jakimi są specjaliści Centrum Rehabilitacji Holistycznej Grześka Lemiesza. Współpracują oni m.in. z kadrą Polski rugbistów, kulturystami, zawodnikami Cross Fitu. Pomagają oczywiście również zwykłym ludziom w ich kontuzjach i dolegliwościach. Na co dzień jestem również trenerem personalnym wspólnie z Piotrem Martyniukiem trenujemy i odchudzamy ludzi i każdemu z klientów doradzamy taki rodzaj odnowy biologicznej i rehabilitacji, który jest nieodłączną częścią szeroko pojętego treningu. Szczerze i serdecznie polecam każdemu Centrum Rehabilitacji Holistycznej, pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa.
- Paweł Smolik

Podziekowania

★★★★★
Serdeczne podziękowania dla Pana mgr Grzegorza Lemiesza prowadzącego Centrum Rehabilitacji Holistycznej w Olsztynie za fachowo prowadzoną terapię rehabilitacyjną. Pragę również podziękować pracownikom centrum. Polecam wszystkim, którzy maja kłopoty ze zdrowiem, aby korzystali z centrum Pana Lemiesza, zwłaszcza, że jest tu energetyczna atmosfera, a przede wszystkim przystępne ceny za zabiegi.
- Jerzy

Podziekowania

★★★★★
Gorące podziękowania dla profesjonalnego, fachowego i oddanego w pełni pacjentowi Pana mgr Grzegorza Lemiesza. Prowadzona przez niego terapia poprawiła mój stan zdrowia. Jestem bardzo zadowolona z efektów jego pracy. Gorąco polecam innym. Strzał w dziesiątkę - GRATULACJE. Osobiście jeszcze raz dziękuję.
- Marzena

Ważne miejsce na mapie :)

★★★★★
Żadne słowa nie wyrażą tego jak jesteśmy z mężem wdzięczni, że na naszej drodze życia pojawił się Pan Grzegorz. Wyleczył ciała i zadbał o dusze! POLECAMY wszystkim cierpiącym. W gabinecie pozytywne wibracje. Dziękujemy i do zobaczenia :D
- Dorota i Waldek

Profesjonalista

★★★★★
Serdecznie polecam. Ogromna wiedza oraz indywidualne podejście do pacjenta sprawia ze to najlepsze miejsce na Rehabilitacyjnej mapie Olsztyna a nawet północnej Polski. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc !!!
- Tomasz

opinia ♡

★★★★★
Jest w nich mega perfekcyja! Są wspaniałymi fizjoterapeutami i nie podlegają żadnym prawom , jak "dzieło sztuki"!! Jakiegokolwiek mięśnia, ścięgna, narządu dotkną zaczyna działać idealnie. Pomagają, aby można było poświęcać się pasji!!
- Joanna Jaszczuk

Mateusz Dąbrowski :)

★★★★★
Jestem z mężem na początku naszej drogi do uzdrowienia ale już dzisiaj możemy zdecydowanie polecić wspaniałego Mateusza. Po pierwszej wizycie czujemy się jak nowo narodzeni. Najlepszy i najbardziej profesjonalny fachowiec z jakim mieliśmy do czynienia! OGROMNA wiedza,umiejętności i empatia w stosunku do pacjenta! Wysłucha i pomoże! Psycholog i terapeuta w jednej osobie! polecamy z całą odpowiedzialnością!
- Milena i Radek

Mateusz Dąbrowski :)

★★★★★
Jestem z mężem na początku naszej drogi do uzdrowienia ale już dzisiaj możemy zdecydowanie polecić wspaniałego Mateusza. Po pierwszej wizycie czujemy się jak nowo narodzeni. Najlepszy i najbardziej profesjonalny fachowiec z jakim mieliśmy do czynienia! OGROMNA wiedza,umiejętności i empatia w stosunku do pacjenta! Wysłucha i pomoże! Psycholog i terapeuta w jednej osobie! polecamy z całą odpowiedzialnością!
- Milena i Radek

Polecam !!!

★★★★★
Polecam!!! Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na fizjoterapię w tym miejscu. Bardzo pozytywna atmosfera, doskonali fachowcy, którzy mają szeroką, stale poszerzaną wiedzę oraz umieją ją zastosować w praktyce. Czuję, że jestem w dobrych rękach i jestem zdecydowany na stałą współpracę. Niesamowite jest to, że potrafią bardzo szybko wyleczyć z kontuzji i problemów, przy których wielu lekarzy rozkłada ręce. Szczególne pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego, który naprawił mój kręgosłup i uwolnił od kilku innych kontuzji oraz Pani Natalii, z którą można miło pogadać i która podnosi na duchu swoim dobrym humorem i pozytywną energią:)
- Tomek

POLECAM !!

★★★★★
Ponad rok temu na zawodach doznałam kontuzji kolana. Umówiłam się na wizytę w Augustowie. Po wizycie u P Grzegorza wyszłam pełna informacji na temat co mi dolega,oczywiście bez bólu i gotowa na dalsze uprawianie sportu. Za jakieś pół roku ból powrócił i zdecydowałam się zrobić rezonans. Byłam z wynikiem u kilku ortopedów, którzy przepisywali mi jedynie tabletki na stawy i nie potrafili podjąć się leczenia. Udało mi się ponownie dostać na wizytę do P Grzegorza. Wczoraj miałam wizytę. Ponownie wyszłam bez bólu i przede wszystkim z wiedzą co mi konkretnie dolega. Ponownie mogę powrócić do sportu. Bardzo przyjazna atmosfera. Profesjonalizm, ogromna wiedza i pasja P Grzegorza. Polecam wizytę w Centrum Rehabilitacyjnym. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na kolejnej wizycie.
- Ania

POLECAM !!!

★★★★★
Moja kolejna pozytywna opinia. Tym razem dotycząca kolana, z którego problemem borykałem się od 20 lat. Niesamowite, po 1 wizycie wszystkie dolegliwości ustąpiły. Czary i magia po prostu, jestem pod wielkim wrażeniem! Będę polecał wszystkim znajomym. Pozdrowienia dla Pana Mateusza Dąbrowskiego!
- Tomek

Polecam!

★★★★★
Mam 74 lata. Do pana Marcina trafiłam w sytuacji kiedy ból utrudniał każdy krok i wydawało się, że nie ma już ratunku. Nie poradziło ani sanatorium, ani neurolog, ani zabiegi przepisane przez specjalistę rehabilitacji. Po pierwszej wizycie, nie mogłam uwierzyć, ze ból ustąpił. Pan Marcin to chyba cudotwórca, a przy tym niezwykle ciepły, miły i kontaktowy człowiek. Szczerze polecam!
- Krystyna

Bardzo polecam!

★★★★★
Wiele słyszałam o Centrum i Grzegorzu Lemieszu zanim sama miałam potrzebę skorzystania z ich pomocy i z ręką na sercu potwierdzam wszystkie pozytywne pogłoski na ich temat. Spokojnie można oddać swe kontuzje i bolączki w ich sprawne ręce a nawet dać się pokłuć :-) Mnie postawili na NOGĘ już po kilku spotkaniach. Polecam!
- Olga

<< Powrót